Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

مسؤول نمایندگی  ولی فقیه سپاه دلیجان معرفی شد

مسؤول نمایندگی ولی فقیه سپاه دلیجان معرفی شد

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه دلیجان با حضور مسئولین شهرستان، بسجیان و وابستگان در سپاه ناحیه دلیجان معرفی شد.

مسؤول نمایندگی  ولی فقیه سپاه دلیجان معرفی شد

به گزارش آموزش php از دلیجان، امروز مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه دلیجان با حضور حجت الاسلام عبدی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله برگزار شد. حجت الاسلام عبدی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه دشمنان انقلاب از اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی و انقلابی ضربه خورده‌اند، گفت: دشمنان امروز به دنبال ضربه زدن و متوقف کردن پیشرفت کشور هستند و جنگ ترکیبی را علیه ملت به راه انداخته‌اند؛ جنگ شناختی یکی از مهمترین ابعاد آن است که از طریق فضای مجازی و عملیات روانی دنبال می‌شود. وی معنویت را مهمترین مؤلفه قدرت در انقلاب اسلامی دانست و افزود: آن چیزی که توانسته این ملت و انقلاب را به پیشرفت‌های افتخارآمیز برساند معنویت است و امروز دشمنان به دنبال ضربه زدن به معنویت هستند. مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: در جنگ شناختی دشمنان به دنبال تحریف واقعیت‌ها برای ایجاد یأس و ناامیدی هستند و پادزهر جنگ شناختی جهاد تبیین است که باید با ابتکار و خلاقیت انجام شود.

  در پایان از زحمات حجت الاسلام مهدی صحرایی تقدیر شد و حجت الاسلام محمد تقی خاکی را به عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه دلیجان معرفی کردند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

رئیسی درگذشت مادر شهیدان شیخ شعبانی را تسلیت گفت

ی ژوئن 11 , 2023
رئیس‌جمهور درگذشت حاجیه خانم فاطمه حسن‌زاده سلطان‌‌مرادی مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر حسن، حسین و مهدی شیخ شعبانی را تسلیت گفت.