Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

منزل آیت‌الله طالقانی آماده مراسم سالگرد می‌شود

منزل آیت‌الله طالقانی آماده مراسم سالگرد می‌شود

فرماندار شهرستان طالقان گفت: همزمان با سالگرد آیت‌الله طالقانی منزل وی مستقر در روستای گلیرد بازگشایی می‌شود و میزبان مراسم گرامیداشت خواهد بود.

منزل آیت‌الله طالقانی آماده مراسم سالگرد می‌شود

علی مهدی، فرماندار شهرستان طالقان، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در طالقان، با اشاره به خصوصیت اخلاقی آیت الله طالقانی، گفت: مردم شهرستان طالقان همواره به حضور شخصیت‌های بزرگی همچون آیت الله طالقانی افتخار می‌کنند و مقام این قشر را گرامی می‌دارند.

وی با بیان اینکه آیین گرامیداشت سالگرد این شخصیت والا مقام در سطح شهرستان فراهم است، اظهار کرد: در این خصوص دوست داران وی در نقاط مختلف فرهنگی و مذهبی شهر به برگزاری مراسم خواهند پرداخت.

این مقام مسؤول در ادامه اضافه کرد: منزل آیت الله طالقانی واقع دراین شهرستان برای برگزاری مراسم سالگرد این شخصیت بزرگ آماده بازگشایی است.

مهدوی اظهار کرد: منزل آیت الله طالقانی در روستای گلیرد از توابع شهرستان طالقان قرار دارد که به عنوان یک اثر تاریخی در حال مرمت و بازسازی است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

سندرم نخبه‌پنداری معمولی‌ها

ی سپتامبر 10 , 2023
چندی است که صحبت از مهاجرت نخبگان بحث داغ محافل شده است. این مطلب که نرخ مهاجرت نیروی جوان رشد داشته، بی‌شک غیر قابل انکار است. اما ربط دادن تمامی این مهاجرت‌ها به فرار نخبگانی انگاره‌ای غلط و مصداق تزریق ناامیدی به جامعه است.