Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

منچسترسیتی در چه صورت هفته آینده قهرمان لیگ جزیره می‌شود؟

منچسترسیتی در چه صورت هفته آینده قهرمان لیگ جزیره می‌شود؟

آبی‌‌پوشان شهر منچستر در آستانه کسب سومین قهرمانی خود در لیگ برتر در سه سال گذشته هستند.

منچسترسیتی در چه صورت هفته آینده قهرمان لیگ جزیره می‌شود؟

به گزارش آموزش php، با توجه به نتایج بازی‌های روز گذشته (یکشنبه) در لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی برای مسجل‌شدن قهرمانی خود به تنها ۲ امتیاز از بازی روز یکشنبه با چلسی نیاز دارد. شاگردان پپ گواردیولا در اولین بازی روز یکشنبه، میزبان خود اورتون را با نتیجه سه بر صفر شکست دادند اما آرسنال رده دومی با همین نتیجه مغلوب برایتون، میهمان خود شد. حالا منچسترسیتی با یک بازی بیشتر، چهار امتیاز از توپچی‌ها بیشتر امتیاز کسب کرده و شاید حتی روز شنبه به سومین قهرمانی خود در سه سال گذشته در لیگ برتر برسد. همزمان با افزایش شانس قهرمانی شاگردان پپ، قرار است جام قهرمانی لیگ جزیره روز یکشنبه در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر خودنمایی کند.

در بازی‌های روز شنبه آینده، اگر آرسنال در خانه ناتینگام فارست که برای بقا در لیگ می‌جنگد شکست بخورد، منچسترسیتی همان روز شنبه قهرمان می‌شود. اگر آرسنال با فارست مساوی کند، سیتی با یک تساوی برای چلسی رده یازدهمی هم قهرمانی خود را جشن می‌گیرد. در صورت پیروزی آرسنال بر حریف خود نیز، منچسترسیتی با پیروزی مقابل آبی‌های لندن، پنجمین جام خود با پپ گواردیولا را بالای سر خواهد برد. گواردیولا در ۶ فصل اخیر حضور خود در منچسترسیتی، تنها یک بار در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ جام قهرمانی لیگ جزیره را از دست داده است. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

پیام تسلیت وزیر ارشاد در پی درگذشت حاج قاسم مستوفی

د مه 15 , 2023
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی، درگذشت مرحوم حاج قاسم مستوفی پیرغلام اهل بیت و از خادمان قدیمی مجالس حسینی را تسلیت گفت.