Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

مکرون استعفا می‌دهد؟!

مکرون استعفا می‌دهد؟!

بنا بر گزارش‌ها، امانوئل ماکرون در حال گفت‌وگو با حلقه نزدیک خود در مورد امکان استعفا از سمتش به‌عنوان رئیس کشور، در صورت پیروزی احزاب راست در انتخابات پارلمانی آتی است.

مکرون استعفا می‌دهد؟!

به گزارش خبرآنلاین یکی از نزدیکان «امانوئل مکرون» رئیس‌جمهور فرانسه گفت: «استعفای رئیس‌جمهور تابو نیست. بله، امروز باید همه سناریوها را در نظر بگیریم. او آماده است تا پایان دوره پنج ساله خود را قربانی کند.»

به نقل از ایسنا این منبع آگاه افزود: «این “سناریوی اقدامات افراطی” توسط خود ماکرون در هفته‌های اخیر با یکی از همکارهایش مورد بحث قرار گرفته است.»

نتایج اولیه انتخابات پارلمان اروپا نشان می‌دهد احزاب راست افراطی در آلمان و فرانسه پیروزی‌های بزرگی به دست آورده‌اند و در هلند هم نشانه‌هایی از گردش قابل انتظار به سمت احزاب راست‌گرا دیده می‌شود.

به گزارش رویترز، در فرانسه حزب «اجتماع ملی» مارین لوپن حدود ۳۲ درصد از آرا را به دست آورده که حدود ۱۰ درصد بیشتر از انتخابات سال ۲۰۱۹ و حدود ۱۷ درصد بیشتر از رأی‌های حزب امانوئل ماکرون است.

311311

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

حفاظت کمی و کیفی از منابع آب، یک مسأله فرابخشی است

چ ژوئن 12 , 2024
عمده فاضلاب‌های ورودی به سد قشلاق و سایر سدهای استان در مسیر رودخانه براثر فعل و انفعالات شیمیایی و تابش آفتاب خودپالایش شده و در تصفیه خانه نیز تصفیه می‌گردد.