Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

نزدیک شدن و لمس ضریح پیامبر(ص) همچنان ممنوع است+عکس و فیلم

نزدیک شدن و لمس ضریح پیامبر(ص) همچنان ممنوع است+عکس و فیلم

با وجود رفع محدودیت‌های کرونایی و تشرف میلیونی زائران به مدینه منوره، مأموران سعودی در اطراف روضه منوره حرم نبوی حضور دارند و اجازه نزدیک شدن یا لمس ضریح حرم پیامبر اعظم (ص) را نمی‌دهند.

نزدیک شدن و لمس ضریح پیامبر(ص) همچنان ممنوع است+عکس و فیلم

به گزارش خبرنگار حج و زیارت آموزش php، در مدینه منوره در کنار برخی محدودیت‌ها در بقیع، در روضه منوره حرم نبوی هم محدودیت‌هایی از سوی مأموران سعودی اعمال می‌شود. متولیان مسجدالنبی (ص) هنوز محدودیت نزدیک شدن به ضریح را که در ایام کرونا اعمال شده بود، لغو نکرده‌اند. نرده‌هایی در اطراف ضریح نصب شده تا زائران نتوانند از نزدیک ضریح را لمس کرده و به زیارت بپردازند. بر همین اساس، مأموران سعودی در اطراف روضه منوره محدودیت‌های اعمال شده را اعلام و اجازه نزدیک شدن به ضریح حرم پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله را نمی‌دهند. البته تصویربرداری در حرم نبوی مجاز اعلام شده و زائران با حضور در این مکان مقدس با دوستان و آشنایان ارتباط تصویری برقرار کرده یا به عکسبرداری می‌پردازند.  

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

رئیس اورژانس کشور: برای درمان گرمازدگی در ایام اربعین اتاق‌های سرد احداث خواهند شد

ش ژوئن 17 , 2023
رئیس اورژانس کشور گفت: باتوجه به اینکه اربعین امسال با گرما و شرجی رو به رو هستیم و احتمال گرما زدگی زائران وجود دارد، احداث اتاق‌های سرد بخصوص در استان خوزستان از راهکارهای سازمان اورژانس با درمان گرمازدگی است.