Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها ۱۲ بهمن برگزار می شود

نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها ۱۲ بهمن برگزار می شود

هفتاد و یکمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور از ۱۲ تا۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود.

نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها ۱۲ بهمن برگزار می شود

به گزارش گروه دانشگاه آموزش php به نقل از سازمان امور دانشجویان، جلسه هم اندیشی برگزاری هفتاد و یکمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور با حضور هاشم داداش‌پور معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، اردوان ارژنگ معاون امور دانشجویان داخل، حمدحسین قائد شرف مشاور رئیس و مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی، ابوالفضل دانشور مدیر کل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان و معاونان دانشجویی برخی از دانشگاه‌های کشور در محل این سازمان برگزار شد. داداش‌پور در این جلسه گفت: الگوسازی و انتقال تجربه در حوزه‌های گوناگون بسیار مهم و ضروری است، به همین منظور برگزاری نشست معاونان دانشجویی از اهمیت بالایی برخوردار است. معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری اظهار کرد: این نشست با هدف رسیدگی به موضوعات دانشجویان شاهد و ایثارگر، مشاوره و بهداشت روان، رفاه دانشجویی، دانشجویان داخل، مسائل جاری دانشگاه‌ها و مسائل حوزه دانشجویی برگزار می‌شود. اردوان ارژنگ معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان نیز در ادامه این جلسه گفت: جلسه هم اندیشی برگزاری نشست هفتاد و یکمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور به منظور هماهنگی جهت برگزاری این نشست به بهترین نحو ممکن است. معاون امور دانشجویان داخل سازمان تصریح کرد: هفتاد و یکمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور به مدت سه روز از ۱۲ تا۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود. وی در پایان خاطر نشان کرد: در این گردهمایی مسائل، اهداف و سیاست‌های حوزه دانشجویی و آخرین تحولات و اقدامات صورت گرفته در این حوزه مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد. گفتنی است؛ در این نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها نیز به ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

انعقاد 11 قرارداد جهت توسعه ناحیه صنعتی شهرستان هلیلان

چ ژانویه 11 , 2023
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام گفت: با توجه به پتانسیل بالای این شهرستان ۱۱ قرارداد در ناحیه صنعتی هلیلان با ۱۲ هکتار وسعت منعقد شده که در رابطه زمین صنعتی به صورت ۱۰۰ درصد در اختیار سرمایه گذار قرار خواهد گرفت.