Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

نهضت آبخیزداری در بروجرد با افتتاح چندین بند خاکی

نهضت آبخیزداری در بروجرد با افتتاح چندین بند خاکی

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: در سنوات گذشته تا کنون شاهد نهضت آبخیزداری در بروجرد هستیم، تعداد قابل توجهی بند خاکی به بهره‌برداری رسیده و تعدادی نیز تکمیل و آماده افتتاح با حضور مسوولان ملی است.

نهضت آبخیزداری در بروجرد با افتتاح چندین بند خاکی

به گزارش آموزش php از بروجرد، عباس گودرزی شامگاه دوشنبه در حاشیه بازدید از روند ساخت بند خاکی گلچهران این شهرستان در گفت‌وگو با رسانه‌ها، اظهار کرد: در سنوات گذشته تا کنون شاهد نهضت آبخیزداری در بروجرد هستیم. وی خاطرنشان کرد: تعداد قابل توجهی بند خاکی به بهره‌برداری رسیده و تعدادی نیز تکمیل و آماده افتتاح با حضور مسوولان ملی است. نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعدادی بند خاکی نیز در دستور اجرا است، افزود: با اجرای این پروژه ها شاهد احیای چشمه‌ها و قنوات و تزریق آب به سفره‌های زیرزمینی هستیم. گودرزی بیان داشت: رونق کشاورزی و افزایش امید و رضایتمندی مردم را از دیگر مزیت‌های افتتاح این بندهای خاکی عنوان کرد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

خرید هزار و ۵۰۰ تن برنج توسط اتحادیه از کشاورزان بابلی

س اکتبر 31 , 2023
رئیس اتحادیه صنایع تبدیلی مازندران با بیان اینکه با حذف واسطه‌ها توانستیم برنج با کیفیت را با قیمت خوب به دست مصرف‌کننده برسانیم، گفت: فاز دوم خرید برنج از ۲۴ مهر آغاز شد و تاکنون هزار و ۵۰۰ تن برنج خریداری شده است.