Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

هر 2 دقیقه یک پزشک ایرانی برای حمایت از «غزه» اعلام آمادگی می‌کند

هر 2 دقیقه یک پزشک ایرانی برای حمایت از «غزه» اعلام آمادگی می‌کند

معاون امداد و درمان جامع پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: طبق آمار هر دو دقیقه یک پزشک در پویش «مرهم برای غزه» برای حمایت از مجروحان حماس اعلام آمادگی می‌کند.

هر 2 دقیقه یک پزشک ایرانی برای حمایت از «غزه» اعلام آمادگی می‌کند

محمد حسین صادقیان معاون امداد و درمان جامع پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، در خصوص روند ثبت نام کادر پزشکی ایران برای اعزام داوطلبانه به غزه گفت: از تمامی همکاران و فعالان حوزه پزشکی و مردم تهران خواهش می‌کنم در پویش «مرهم برای غزه» که برای حمایت از مردم مظلوم و بی پناه فلسطین توسط بسیج علوم پزشکی دانشگاه تهران ایجاد شده است، ثبت نام کنند. وی در ادامه بیان کرد: این پویش تا به امروز نزدیک به پنج هزار ثبت نام داشته و پس از بمباران بیمارستان غزه، آمار اعلام آمادگی کادر پزشکی ایران رو به افزایش است. طبق آمار اکنون هر دو دقیقه یک نفر در پویش «مرهم برای غزه» ثبت نام می‌کند. وی درخصوص حمایت از مردم غزه گفت: سعی می‌کنیم از ارائه هر گونه خدماتی که می‌توانیم به خصوص در اعزام نیرو و ارائه خدمات پزشکی برای حمایت از کادر پزشکی و مجروحان غزه، دریغ نکنیم. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

ملی‌پوش والیبال نشسته: ارزش قهرمانان ما ریالی نیست

پ اکتبر 19 , 2023
ملی‌پوش والیبال نشسته ایران گفت: با توجه به پتانسیل‌های خوبی که در استان اصفهان وجود دارد، در نظر گرفتن پاداش‌های مناسب می‌تواند انگیزه خوبی برای ورزشکاران در جهت کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال‌ها فراهم کند هرچند ارزش قهرمانان ما ریالی نیست.