Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

واگذاری یک‌هزار و 100 فقره سند حدنگاری اراضی کشاورزی و روستایی به کشاورزان

واگذاری یک‌هزار و 100 فقره سند حدنگاری اراضی کشاورزی و روستایی به کشاورزان

به مناسبت هفته دفاع مقدس تعداد یک‌هزار و 100 فقره سند حدنگاری اراضی کشاورزی و روستایی صادر و تحویل کشاورزان منطقه شاهین شهر شد.

واگذاری یک‌هزار و 100 فقره سند حدنگاری اراضی کشاورزی و روستایی به کشاورزان

 به گزارش آموزش php از اصفهان،در مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، اسناد مالکیت حدنگاری اراضی کشاورزی و روستایی تحویل کشاورزان شهرستان شاهین شهر شد. این اسناد در راستای اهداف عالی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور  با همت جهادی رئیس و کارکنان ثبت اسناد و املاک شاهین شهر صادر شد.  در این مراسم فرهادی رئیس امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان از پیشرفت قابل توجه پرونده‌های کمیسیون رفع تداخلات استان ابراز خرسندی کرد و از جلسات هفتگی این کمیسیون برای رفع مشکلات پیش رو خبرداد. ارجمندی معاون دادستان مرکز اصفهان و قاضی ویژه حدنگاری، از شهرستان شاهین شهر به عنوان یکی از شهرستان‌های پیشرو نام برد. وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: هرچه بتوانیم به سمت سند دار کردن اراضی برویم به امنیت قضایی نزدیک خواهیم شد. جواد فخاری، مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان با بیان پیشرفت های ثبت اسناد و املاک در سال‌های اخیر از سنددار کردن نزدیک به صد در صدی اراضی ملی استان اصفهان خبر داد. وی افزود: سنددار کردن اراضی ملی استان نقش مهمی در جلوگیری از زمین خواری اراضی ملی خواهد داشت. فخاری ادامه داد: تثبیت و صدور اسناد حدنگاری اراضی کشاورزی ما را به امنیت غذایی و کاهش جرائم حوزه زمین و بهداشت قضایی نزدیک خواهد کرد و نقش به سزایی در کاهش پرونده‌های ملکی در دادگاه‌ها خواهد داشت. مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان با فاقد اعتبار دانستن اسناد دفترچه ای عادی از وجود بیش از یک میلیون سند دفترچه ای عادی در استان خبر داد و وجود قول‌نامه های عادی را معضلی برای تحقق صد در صدی حدنگاری دانست. وی گفت: حرکت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به سمت مکانیزه و هوشمند شدن است و این امر مزایای زیادی دارد. در پایان این مراسم تعدادی از اسناد حد نگاری اراضی کشاورزی و روستایی به مالکین حاضر اعطاء شد. پایان پیام/۳۸۱۳

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

وحشت وزیر جنگ صهیونیست از انقضای تحریم‌های موشکی ایران

پ سپتامبر 28 , 2023
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از انقضای تحریم‌های موشکی علیه جمهوری اسلامی ایران، ابراز ترس کرد و گفت که اگر تحریمها برداشته شود، تهران خواهد توانست موشکهای پیشرفته مستقر کند.