Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

وقوع انفجار مهیب در منطقه صنعتی در تل‌آویو+ فیلم

وقوع انفجار مهیب در منطقه صنعتی در تل‌آویو+ فیلم

رسانه‌های صهیونیستی ضمن اعلام خبر وقوع انفجار مهیبی در یک کارخانه در منطقه‌ای صنعتی در شمال تل‌آویو، گفتند که در این حادثه حداقل ۳ نفر زخمی شده‌اند.

وقوع انفجار مهیب در منطقه صنعتی در تل‌آویو+ فیلم

به گزارش گروه بین‌الملل آموزش php، منابع محلی بامداد سه‌شنبه از وقوع انفجار مهیبی در یک منطقه صنعتی در شمال تل‌آویو، واقع در فلسطین اشغالی خبر دادند. خبرگزای فلسطینی «شهاب» به نقل از رسانه‌های رژیم موقت صهیونیستی نوشت: «از شهرک‌نشینان در منطقه  رمات‌هشارون خواسته شده که از ترس نشت مواد خطرناک در پی انفجار مهیب در این منطقه صنعتی، درها و پنجره‌های منازل خود را کاملا مسدود کنند». گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که کارخانه تولید مواد شیمیایی در منطقه صنعتی رمات‌هشارون منفجر شده و در این حادثه تاکنون زخمی شدن حداقل ۳ صهیونیست تایید شده است. برخی منابع نیز این کارخانه را نظامی توصیف کرده‌اند. روزنامه عبری‌زبان «واللا» در این‌باره گزارش داد: «تیم‌های آتش نشانی به محل انفجار در کارخانه رمات هشارون فراخوانده شدند و هنوز شرایط حادثه مشخص نیست». دیگر رسانه‌های صهیونیستی نیز تصاویر و ویدئوهایی از لحظه انفجار و از تعداد زیادی آمبولانس و خودروهای امدادی که به محل انفجار در این کارخانه در شمال تل‌آویو اعزام شده‌اند، منتشر کردند.  

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

خبر خوب| خانه امن تروریست های شاهچراغ کشف شد

س آگوست 15 , 2023
آرتین را به یاد دارید؟ همان پسرک آرام، با اشک‌های بی‌صدا و بغض‌های فروخورده. حالا قریب یک‌سال از تنها شدن او می‌گذرد و صدای بغض و کینه‌ای دیگر خاطره ای سیاه را در ذهن آشفته‌اش تکرار می‌کند. اما قرار است این صفحه از خبرهای خوب بگوید و چشم و دلتان را روشن کند…