Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

ویزیت رایگان مرکز نیکوکاری انصارالمهدی در گنبدکاووس

ویزیت رایگان مرکز نیکوکاری انصارالمهدی در گنبدکاووس

مدیرعامل مرکز نیکوکاری انصارالمهدی تهران گفت: تیم جهادی این مرکز متشکل از ۲۵ پزشک و پرستار برای ویزیت رایگان مردم در مناطق محروم وارد استان گلستان شد.

ویزیت رایگان مرکز نیکوکاری انصارالمهدی در گنبدکاووس

به گزارش آموزش php از گرگان سیدرضا جباری عصر امروز در فرودگاه بین‌المللی شهدای گرگان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تیم جهادی مرکز نیکوکاری انصارالمهدی خادمین امام رضا(ع) در قالب تیم پزشکی و پرستاری به تعداد ۲۵ نفر با هدف ویزیت رایگان و ارائه خدمات درمانی و پزشکی وارد استان گلستان شد. وی تصریح کرد: این تیم شامل جراح ارتوپد بانوان و آقایان، متخصص مغزواعصاب و ستون‌فقرات، متخصص داخلی، تیم پرستاری، فیزیوتراپی وغیره بوده و بمدت سه روز در مجتمع درمانی و توانبخشی هلال احمر گنبدکاووس مستقر بوده و ویزیت رایگان انجام می‌دهد. مدیرعامل مرکز نیکوکاری انصارالمهدی خادمین امام رضا(ع) تهران خاطرنشان کرد: هزینه خدمات درمانی و دارویی این بیماران بر عهده رئیس مجمع خیرین استان گلستان و نیکوکار گنبدی «محمد شهرکی» پرداخت می‌شود.

  * نذر سلامت در راستای سلامت مردم جامعه رئیس مجمع خیرین استان گلستان گفت: نذر تخصص در راستای سلامتی مردم جامعه و ارائه خدمات تخصصی درمانی رایگان به مردم جامعه با حضور تیم جهادی مرکز نیکوکاری انصارالمهدی خادمین امام رضا(ع) در گنبدکاووس ادا می‌شود. محمد شهرکی اظهار کرد:در مشهد مقدس با این تیم آشنا شده و تلاش کردم تا این تیم را برای ویزیت رایگان مردم به استان گلستان و گنبدکاووس دعوت کنم. وی تصریح کرد: این تیم جهادی تاکنون در استان‌ها و مناطق محروم کشور حضور یافته و خدمات و ویزیت رایگان ارائه دادند. پایان پیام/۸۳۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

پیش بینی ها برای مقابله با کم آبی قبل از شروع گرما در شهرستان مرزی زیرکوه

پ ژوئن 15 , 2023
اقدامات ضرب الاجلی اجرایی امور آبفای شهرستان مرزی زیرکوه قبل فرارسیدن پیک مصرف آب و شروع گرمای شدید تابستان در این شهرستان تشریح شد.