Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

پروازهای عتبات عالیات از مازندران به اوج خود رسید

پروازهای عتبات عالیات از مازندران به اوج خود رسید

مدیرکل حج و زیارت مازندران با اشاره به اینکه شاهد اوج سفرهای عتبات عالیات از استان هستیم، گفت: از یک‌شنبه هفته آینده پرواز چهارمین پرواز هم راه‌اندازی می‌شود.

پروازهای عتبات عالیات از مازندران به اوج خود رسید

به گزارش آموزش php از مازندران، این روزها اوج سفرهای مردم به عتبات عالیات است، به‌طوری‌که پروازهای عتبات عالیات باوجود همه مسائل درحال افزایش است. همچنین قرار است از هفته آینده پروازهای عتبات عالیات که قبلا سه پرواز در هفته بوده از هفته آینده به چهار پرواز در هفته برسد. طی دو ماه اخیر شاهد اوج سفر به عتبات عالیات هستیم که این روزها به اوج خود رسیده است. سیدعباس اسماعیلی مدیر حج و زیارت مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش php در مازندران، اظهار کرد: این روزها زمان اوج سفرهای عتبات عالیات در استان مازندران  است. وی افزود: در طول هفته سه پرواز به مقصد عتبات عالیات از مازندران و یک پرواز از تهران انجام می‌شده که از یک‌شنبه هفته آینده چهارمین پرواز هم از مازندران راه‌اندازی می‌شود. مدیرحج و زیارت مازندران بیان کرد: از چهار پرواز به عتبات عالیات سه پرواز از مقصد ساری به نجف و یک پرواز به مقصد بغداد انجام خواهد شد. اسماعیل با تاکید بر اینکه زائران برای اعزام به عتبات عالیات به دفاتر حج و زیارت مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: برخی از زائران به‌دلیل توجه نکردن به هشدارها و اعزام با دفاتر غیرمجاز با مشکلات بسیاری مواجه شدند. پایان پیام/۸۶۰۳۴/م

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

بزرگراه اردبیل - مشکین‌شهر زیر بار ترافیک می‌رود

پ نوامبر 23 , 2023
فرماندار شهرستان مشکین‌شهر گفت: امروز شاهد اتمام آسفالت‌ریزی پروژه بزرگراه اردبیل به مشکین‌شهر هستیم و با انجام خط کشی، این بزرگراه زیر بار ترافیک خواهد رفت.