Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

پرچم عزا بر فراز گنبد حرم رضوی

پرچم عزا بر فراز گنبد حرم رضوی

در پی شهادت صدها تن از ساکنان نوار غزه در جنایات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی، حرم مطهر رضوی در روز چهارشنبه ۲۶ مهر ماه، حال و هوای عزا به خود خواهد گرفت.

پرچم عزا بر فراز گنبد حرم رضوی

به گزارش آموزش php از مشهد، جنایات رژیم منحوس اسرائیل طی روزهای اخیر، در شامگاه سه‌شنبه به اوج خود رسید و صدها تن از فلسطینان که به بیمارستان المعمدانی در مرکز غزه پناه برده بودند، هدف حملات صهیونیست‌ها قرار گرفتند. در این جنایت، صدها نفر از مردم بی‌گناه که بسیاری از آنها زنان و کودکان بودند به شهادت رسیدند. منابع خبری تعداد شهدای این حمله را بیش از هزار نفر برشمرده و آن را فاجعه‌بارترین جنایت صهیونیست‌ها اعلام کرده‌اند. پیش از این جنایت و طی روزهای گذشته نیز صهیونیست‌ها بیش از سه هزار فلسطینی را به شهادت رسانده بودند. در پی این فاجعه انسانی و داغدار شدن همه انسان‌ها، به ویژه مسلمانان جهان، با دستور تولیت آستان قدس رضوی، روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه، حرم مطهر رضوی رنگ عزا به خود خواهد گرفت و طی چند روز، مراسم استغاثه در آن برگزار خواهد شد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

هر 2 دقیقه یک پزشک ایرانی برای حمایت از «غزه» اعلام آمادگی می‌کند

چ اکتبر 18 , 2023
معاون امداد و درمان جامع پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: طبق آمار هر دو دقیقه یک پزشک در پویش «مرهم برای غزه» برای حمایت از مجروحان حماس اعلام آمادگی می‌کند.