Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

پیروزی پرگل تیم فوتسال گهرزمین برابر آنا صنعت

پیروزی پرگل تیم فوتسال گهرزمین برابر آنا صنعت

عصر امروز و در هفته نهم مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور، دو تیم گهرزمین سیرجان و آنا صنعت قم به مصاف هم رفتند که تیم سیرجانی با نتیجه پرگل به برتری رسید.

پیروزی پرگل تیم فوتسال گهرزمین برابر آنا صنعت

به گزارش آموزش php از سیرجان، عصر امروز و در هفته نهم مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور، تیم فوتسال گهرزمین سیرجان میزبان تیم آناصنعت قم بود که تیم سیرجانی در یک بازی برتر با نتیجه ۷ بر ۲ به پیروزی رسید. حسین افضلی پس از پیروزی تیمش مقابل آناصنعت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: بازی خوبی بود فارغ از نتیجه یک بازی قشنگی را شاهد بودیم و جا دارد از بازیکنان زحمتکش، باتعصب و باغیرت تیم گهرزمین که امروز جانانه جنگیدند، زحمت کشیدند و مزد زحمات‌شان را گرفتند، تشکر کنم. سرمربی تیم گهرزمین افزود: تیم قم تیم خوبی است، به بازیکنان و کادر فنی آنها خداقوت عرض می‌کنم، ولی امروز غافلگیر شدند و ما توانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم و موقعیت‌های خیلی زیباتری را خلق کرده و ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم. وی عنوان داشت: این پیروزی را تقدیم مردم خونگرم و فوتسال‌دوست بویژه گارگران زحمت‌کش معادن تقدیم می‌کنم. انتهای پیام / ۳۷۶۳ / ش

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

دستگاه قضا در حوزه عفاف و حجاب از دستگاه‌های پیشرو است

د اکتبر 16 , 2023
اولین وظیفه در بحث عفاف برای آقایان است که چشم خود را ببندد. عفاف و حجاب ابتدا از مرد آغاز می‌شود ابتدا مرد باید عفیف باشد و سپس نوبت خانم‌ها است اما ترک وظیفه از یک طرف موجب سلب مسئولیت از طرف دیگر نمی‌شود.