Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

کانون‌های آموزشی سیار برای کودکان و نوجوانان مناطق کم‌برخوردار

کانون‌های آموزشی سیار برای کودکان و نوجوانان مناطق کم‌برخوردار

مدیر روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: وجود کانون‌های سیار که به همراه مربی و امکانات به مناطق محروم استان اصفهان اعزام می‌شود باعث تمایز این کانون شده است.

کانون‌های آموزشی سیار برای کودکان و نوجوانان مناطق کم‌برخوردار

محمد سلیمی، مدیر روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان، اظهار داشت: کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان فعالیت‌های خود را در دوره‌های مجازی و حضوری برگزار می‌کند. وی بیان کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان در تابستان امسال با ۶۱ مرکز ثابت، سیار و کتابخانه پستی در سراسر استان با ۶۰ عنوان فعالیت فرهنگی، هنری، ادبی و مناسبت‌های اسلامی، مذهبی و ملی را در قالب‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی به صورت آموزش‌های غیرمستقیم به جامعه هدف کودکان ونوجوانان ارائه می‌کند. سلیمی یادآور شد: ‌این کانون‌ دوره‌های مجازی و حضوری خود را در زمینه‌های آشنایی با قرآن کریم، نقاشی، تصویرسازی، بازیگری،کارگردانی، نمایشنامه‌نویسی، رباتیک، اریگامی، شعر و داستان‌نویسی، فن بیان و زبان بدن، قصه گویی، پرورش صدا، خطاطی، نوشتن خلّاق، مهارت‌های مثبت اندیشی،کارگاه‌های ویژه نابینایان و ناشنوایان،کاردستی، نجوم، فعالیت‌های علمی و عکاسی از تیرماه جاری شروع کرده است. مدیر روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان با بیان اینکه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان در رده سنی ۶ الی ۱۷ سال فعالیت می‌کند، بیان داشت: در طرح ویژه تابستان از کودکان ۴ سال به بالا، در کلاس‌های ویژه مانند نقاشی، کاردستی و سوال نیز ثبت نام می‌کند. وی با اشاره به تفاوت فعالیت کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان با سایر کانون‌هایی که در  استان اصفهان فعالیت می‌کنند، گفت: هدف کانون‌ پرورش فکری کودکان و نوجوانان صرفا پُرکردن اوقات فراغت وآموزش کودکان ونوجوانان نیست، بلکه بیشتر بحث خلاقیت، نوآوری، استعدادیابی، استعدادپروری و فعالیت محوری کودکان و نوجوانان است. سلیمی بیان کرد: نکته متمایز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، وجود کانون‌های سیاری است که به همراه مربی و امکانات به مناطق محروم استان اصفهان اعزام می‌شود و به طور کاملا رایگان به کودکان و نوجوانان این مناطق، آموزش‌ها و مهارت‌های لازم را ارائه می‌دهد. مدیر روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان خاطر نشان کرد: همچنین هزینه کلاس‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با توجه به هزینه‌های بالای آموزشی بسیار مناسب است و برای همه اقشار جامعه قابل پرداخت می‌باشد و خانواده‌ها برای اطلاعات بیشتر به سایت ISFAHAN.KPF.IR ویا با شماره تلفن ۰۹۱۰۹۶۶۹۲۰۲ تماس حاصل فرمایید. پایان پیام/۳۸۱۳/ش

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

پرداخت ۱۳ میلیارد تومان زکات در خراسان‌شمالی

ج ژوئن 30 , 2023
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: مردم نیکوکار استان در سه ماهه نخست امسال ۱۳ میلیارد تومان زکات فطره و کفاره پرداخت کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۲ درصد افزایش یافت.