Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

کاهش دما در نیمه شمالی کشور از 10 تیر

کاهش دما در نیمه شمالی کشور از 10 تیر

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز شنبه 10 تیر با نفوذ جریانات خنک شمالی به سواحل خزر، در گیلان، مازندران، شرق اردبیل و برخی مناطق گلستان بارش باران گاهی رعد و برق و کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

کاهش دما در نیمه شمالی کشور از 10 تیر

صادق ضیائیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی آموزش php، درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: امروز در شمال‌شرق و شرق کشور به ویژه زابل و بخش‌هایی از مرکز کشور، وزش باد شدید گاهی گرد و خاک داریم و در سایر مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم است. مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: روز شنبه 10 تیر در آذربایجان شرقی و شمال آذربایجان غربی بارش پراکنده داریم و با نفوذ جریانات خنک شمالی به سواحل خزر، در گیلان، مازندران، شرق اردبیل و برخی مناطق گلستان بارش باران گاهی رعد و برق و کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود. وی اضافه کرد: روز یکشنبه 11 تیر در ارتفاعات گلستان و گیلان و مازندران بارش خفیف داریم و در شمال خراسان رضوی و خراسان شمالی کاهش نسبی دما و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. ضیائیان اضافه کرد: روز دوشنبه 12 تیر در شمال آذربایجان غربی و روز سه‌شنبه در دامنه‌های البرز در استان مازندران رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود. مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: از شنبه 10 تیر در مرکز کشور، شرق و شمال‌شرق همچنین مناطق مرزی کشور در غرب و جنوب غرب وزش باد افزایش می‌یابد که موجب کاهش دید، کاهش کیفیت هوا و خیزش گرد و خاک در برخی از نقاط این مناطق خواهد شد. وی درباره وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران فردا صاف در برخی ساعات با وزش باد و غبار محلی پیش‌بینی می‌شود. بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت 37 و 26 درجه خواهد بود. مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: روز آینده اهواز با بیشینه دمای 47 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهر کرد با کمینه دمای 7 درجه بالای صفر خنک‌ترین مرکز استان خواهد بود. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

مجمع جهانی بیداری اسلامی: اهانت به قرآن در سوئد را نباید بی‌پاسخ گذاشت

پ ژوئن 29 , 2023
مجمع جهانی بیداری اسلامی طی بیانیه‌ای اهانت به قرآن کریم در سوئد را محکوم کرد و از مسلمانان و آزادیخواهان جهان خواست تا در مقابل این اقدام نکوهیده دولت سوئد عکس‌العمل نشان دهند.