Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

کنایه جلیل محبی به رئیس کل بانک مرکزی بر سر افشای تراکنش مالی موسسه رائفی پور

کنایه جلیل محبی به رئیس کل بانک مرکزی بر سر افشای تراکنش مالی موسسه رائفی پور

محبی، عضو هیات علمی مرکز پژوهش‌های مجلس به دستور رییس کل بانک مرکزی درخصوص پیگیری فوری و بررسی انتشار اسناد مالی موسسه مصاف، واکنش نشان داد.

کنایه جلیل محبی به رئیس کل بانک مرکزی بر سر افشای تراکنش مالی موسسه رائفی پور

به گزارش آموزش php،انتشار لیستی از تراکنش های مالی موسسه مصاف، وابسته به رائفی پور با واکنش هایی روبرو شد. اما در واکنشی عجیب رئیس کل بانک مرکزی بدون ورود به موضوع این تراکنش ها و شفاف سازی آنها، ضمن تاکید بر خلاف قانون بودن این اقدام، از سوی هر فرد و جریانی، تاکید کرده؛«طی جلسه عصر پنج‎شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه دستور پیگیری فوری و بررسی ابعاد مختلف آنرا صادر شد و اگر محرز شود ارسال اطلاعات مالی این موسسه از طرف شبکه بانکی بوده باشد با عاملان این اقدام غیرقانونی شدیدا برخورد خواهد شد. »

در پی این اظهارات بود که جلیل محبی عضو مرکز پژوهش‌های مجلس در واکنش به دستور رییس کل بانک مرکزی برای بررسی نحوه انتشار اسناد مالی موسسه مصاف خطاب به فرزین نوشت:

«جناب آقای فرزین ریاست محترم بانک مرکزی

‌باسلام

بجای برخورد با افرادی که در بانک‌ها با هیات تحقیق و تفحص بانک‌ها همکاری کرده اند باید با افرادی که وظایف خود را در زمینه پول‌شویی انجام نداده اند برخورد کنید.

موفق باشید»

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

فتوا علیه سیدمحمد خاتمی به روایت آیت الله هاشمی /ناظران در مورد انگیزه نامزد شدن شمخانی، تردید دارند

ی مه 12 , 2024
آقایان سیدجعفر شبیری، [رییس شعبه ۱۱ دیوان عالی‌ کشور] و [محمد هادی] عبدخدایی، [سفیر ایران در واتیکان] آمدند؛ با اظهار نگرانی از وضع اقتصادی و فرهنگی کشور، از من خواستند که اقدامی بکنم.