Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

۴۲۰۰ مدرسه آماده پذیرایی از ۳۷۰ هزار دانش‌آموز کرمانشاهی

۴۲۰۰ مدرسه آماده پذیرایی از ۳۷۰ هزار دانش‌آموز کرمانشاهی

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: ۴ هزار و ۲۰۰ مدرسه با ۱۶ هزار کلاس درس اول مهرماه پذیرایی ۳۷۰ هزار دانش‌آموز استان خواهد بود.

۴۲۰۰ مدرسه آماده پذیرایی از ۳۷۰ هزار دانش‌آموز کرمانشاهی

سلمان محمدی، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار کرد: امروز همزمان با سراسر کشور در جشن شکوفه را با حضور ۳۲ هزار کلاس اولی برگزار شد. وی ادامه داد: سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ سایر دانش‌آموزان از اول مهر آغاز می‌شود و به طور همزمان زنگ ایثار و مقاومت به مناسبت هفته دفاع مقدس به صدا در می‌آید. مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به شعار «همه با هم یکصدا ایران، مدرسه قوی، ایران قوی»، افزود:  مدرسه‌ی قوی، ایرانی قوی را خواهد ساخت. محمدی با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند:«همه دانش‌آموزان را مثل اولادتان بدانید»، خاطرنشان کرد: همه دانش‌آموزان فرزندان ما هستند. وی با اشاره به تعداد دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید، اظهار کرد: ۴ هزار و ۲۰۰ مدرسه با ۱۶ هزار کلاس درس اول مهرماه پذیرایی ۳۷۰ هزار دانش‌آموز استان خواهد بود. محمدی اظهار کرد: امسال قریب به ۸۳۰ نفر برای آموزگار ابتدایی و استثنایی، ۶۵۰ نفر برای متوسطه‌ی اول و دوم و برای پرورشی ۴۰۰ نفر سهمیه داشتیم و به جذب نیرو پرداختیم. محمدی درباره برنامه‌های آموزش و پرورش استان کرمانشاه برای آینده‌ای نه چندان دور، گفت: با توجه به بیانیه‌ گام دوم انقلاب قصد داریم بر چند اصل، از جمله خردورزی بین دانش‌آموزان، تقویت ایمان، امیدبخشی به دانش‌آموزان، ایجاد نشاط بین دانش‌آموزان و تقویت رویکرد ایرانی اسلامی متمرکز شویم. پایان پیام/پ

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

هوش مصنوعی جدید وظایف پیچیده را در چند ساعت انجام می‌دهد

چ سپتامبر 20 , 2023
انسان امروزی در آغاز عصر رباتیک همه‌منظوره قرار دارد و شرکت تویوتا با همکاری دانشگاه‌های ام آی تی و کلمبیا هوش مصنوعی قدرتمند تازه‌ای طراحی کرده است.