Collecting Moments

Live life with no excuses, travel with no regret ! ! !

91 پروژه در حوزه گردشگری استان اردبیل در حال اجرا است

91 پروژه در حوزه گردشگری استان اردبیل در حال اجرا است

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در حال حاضر 91 پروژه سرمایه گذاری در حوزه گردشگری استان اردبیل در حال اجرا است.

91 پروژه در حوزه گردشگری استان اردبیل در حال اجرا است

حسن محمدی ادیب در گفتگو با خبرنگار آموزش php در اردبیل اظهار کرد: جذب سرمایه گذاری های مختلف در حوزه گردشگری استان اردبیل یکی از اهداف اصلی ما قرار دارد و با توجه به پتانسیل های موجود در استان، در حال حاضر ۹۱ پروژه در حوزه گردشگری استان اردبیل فعال بوده و در حال اجرا هستند. وی افزود: با بهره برداری از این پروژه شاهد ایجاد زمینه اشتغال برای جوانان استان خواهیم بود و در راستای ارائه خدمات بهتر به گردشگران و توسعه تاسیسات گردشگری در استان نیازمند اعتبارات ویژه‌ای در توسعه زیرساخت‌های گردشگری هستیم. مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با اشاره به افتتاح ۵ پروژه گردشگری طی روزهای اخیر در سطح استان بیان کرد: طی روزهای اخیر تعدادی از پروژه های گردشگری استان اردبیل با سرمایه گذاری یک هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید که با بهره برداری از این پروژه ها زمینه اشتغال برای 109 نفر فراهم شد. محمدی ادیب ادامه داد: از این ۵ پروژه افتتاح شده ۳ مورد در قالب هتل و مراکز اقامتی بوده و با افتتاح این سه پروژه بیش از ۱۳۲ تخت به ظرفیت واحدهای اقامتی در سه شهرستان اردبیل، خلخال و مشگین‌شهر افزوده شد. وی گفت: بهره برداری از مجموعه تفریحی و سرگرمی و طرح توسعه ای آبدرمانی ژنرال در شهر توریستی سرعین ۲ پروژه دیگر در حوزه گردشگری بود که به بهره برداری رسید. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Next Post

بهمن عسگری: به مدالی جز طلا فکر نمی کنم

ش سپتامبر 30 , 2023
کاراته کای قزوینی تیم ملی گفت: تمام تلاش خود را برای دفاع از مدال دوره قبل انجام می دهم و با توجه به تمریناتی که پشت سر گذاشته ام، در مسابقات آسیایی هانگژو چین به هیچ مدالی جز طلا فکر‌ نمی کنم.